Інфо

Готельно-ресторанний комплекс Orly Park знаходиться в безпосередній близькості до центру міста, на околиці мальовничого парку. На 4-х поверхах комплексу розмістилося п’ять залів ресторану, велика дитяча кімната, 32 готельні номери високого класу і підземний паркінг, що охороняється.

Вишуканий інтер’єр і чудова авторська кухня не залишать байдужим навіть найвибагливіших гурманів. Потенціал нашого комплексу дає змогу проводити масштабні заходи. Маємо великий досвід проведення весіль у різних форматах. Проведення конференцій понад 100 осіб. Семінари, ярмарки та благодійні вечори. Організовуємо комплексне харчування для туристичних груп. Виїзне обслуговування.

Адміністрація Orly Park цінує сімейні цінності та індивідуальний підхід при взаємодії з кожним гостем.
Ми завжди раді піти на зустріч у реалізації ваших побажань. Значними перевагами є цілодобовий зв’язок з адміністрацією готелю та ресторану. Кухня та бар працюють режимі non stop. Для гостей нашого комплексу дитяча кімната надається без додаткової оплати.

Гостям пропонуються

1 поверх ресторану

Перший поверх ресторану ORLY – це своєрідний рай для сімейного відпочинку. Затишний інтер’єр у стилі прованс, безкоштовна дитяча кімната, в якій завжди чергує професійна няня та навіть окрема пеленальна кімната роблять відпочинок гостей з дітьми максимально комфортним. Так само, в ресторані є спеціальне дитяче меню, з корисними та смачними стравами для найменших.

Дитяча кімната

ORLY PARK – це без перебільшень один із самих «kids-friendly» закладів столиці.
Дитяче дозвілля в ORLY PARK продумано до найменших деталей: абсолютно безкоштовна ігрова кімната площею 110 квадратних метрів зі всілякими розвагами для дітей будь-якого віку і постійним наглядом професійних нянь.

2 поверх ресторана

Інтер’єр другого поверху – це втілення урочистості та елегантності. Це ідеальний вибір для справжніх любителів проводити час красиво. До послуг гостей пропонуються також три банкетні зали з оригінальним, стильним інтер’єром. Зона кальяну. В основному залі на другому поверсі є можливість проведення заходів до 100 осіб.

Літні локації

На території комплексу розташовані 11 затишних альтанок та дитячий ігровий майданчик.
Лужайка для проведення виїзних церемоній та фуршетів.
На другому поверсі розташована велика тераса з видом на паркове озеро.